האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים הזמנה ליום עיון מינושין

הזמנה ליום עיון מינושין

יום עיון מרתק - הטיפול המשפחתי חוזר למשפחה- "מינושין-שיח עכשווי"


 


salvador-minuchinהאגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי שמחה להזמינך ליום עיון מרתק וחשוב הרביעי בסדרה - הטיפול המשפחתי חוזר למשפחה 

"מינושין- שיח עכשווי"

יום העיון יתקיים ביום שני, 19 במרץ, 2018 באולם בית ברנד בסמינר אפעל (חניה נוחה במקום), בין השעות: 9:00-15:30.

"ב- 1959 התחלתי לעסוק בתרפיה משפחתית, במהלך הזמן הזה השתניתי. אנשים מסכימים איתי או לא מסכימים איתי, אני חולק על עצמי פעמים רבות. בכל פעם שחלקתי על עצמי כתבתי ספר, כתבתי 11 ספרים." (סלבדור מינושין, כנס האגודה 2007). 
יום העיון שם דגש על תרומתו הרלוונטית של גישתו הייחודית של פרופ' סלבדור מינושין, שנפטר בנובמבר האחרון, לטיפול המשפחתי, ועל השפעת גישתו על עולם הטיפול כיום. האתגרים עימם אנחנו מתמודדים בתקופה שבה המבנים החברתיים והמשפחתיים משתנים, מזמינים אותנו, אנשי הטיפול, להיות בדיאלוג מתמיד עם עצמנו אל מול מציאות משתנה. 
יום העיון מזמין אותנו להתבוננות על עצמנו ועל מטופלנו, תוך התייחסות לתרומתו של מינושין לביסוס הטיפול המשפחתי בישראל, לפרויקטים ייחודיים של טיפולים משפחתיים הפועלים בהשראתו, ולדיאלוג בין גישות שונות עם הגישה המבנית. 

הרצאות מליאה יוצגו ע"י פרופ' יואל אליצור ודר' רות מלקינסון. 
מגוון מושבים יוצגו ע"י - פרופ' משה אלמגור-טיקוצקי; סביונה קרמר וצוות מכון ברקאי; רון נסים; דר' אביבה מזור; יהודית גרינבאום וענת גולדשטיין.  

לתוכנית המלאה לחץ כאן

להרשמה מהירה ובטוחה לחץ כאן


 

מה באגודה?

  • מה חדש