האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

בשן שפרה

בשן שפרה


bashan s 
תחום התמחות: עבודה סוציאלית קלינית
כתובת: תל אביב
טלפון: 03-6875667
נייד: 052-3681834
דואר אלקטרוני: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט:
 
רקע אקדמי:

בוגרת תואר ראשון ותואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן.
בוגרת התכנית ללימודי טיפול זוגי ומשפחתי ביחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוני' בר אילן.
מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול משפחתי וזוגי.

ניסיון מקצועי:

  • עובדת סוציאלית בעמותה העוסקת בטיפול ובשיקום נשים ונערות, אשר חוו משברים אישיים ומשפחתיים כגון: אלימות במשפחה, יחסי הורים- ילדים במשבר, התנהגות מינית מסכנת, שימוש בחמרים ממכרים ועוד.
  • ניהלתי הוסטל שיקומי לנשים צעירות הסובלות מקשיים קוגנטיביים ונפשיים.
  • מטפלת משפחתית וזוגית (כמתמחה) בתחנה לטיפול משפחתי וזוגי בבית שמש. בתחנה טיפלתי בזוגות ובמשפחות אשר חוו קשיים כגון: אובדן או מחלה של בן משפחה, גירושין, סרבנות קשר, קשיים בזוגיות ובחינוך הילדים, משפחות חד- הוריות ועוד.

כיום אני עובדת כמטפלת משפחתית באגף הנוער בעיריית ראשון לציון. בעבודתי אני פוגשת הורים ובני נוער, אשר בנוסף לשלב ההתפתחותי המורכב בו הם נמצאים, ישנם מרכיבים נוספים, אישיים או משפחתיים אשר מצריכים התערבות טיפולית כגון אובדן הורה או אדם קרוב, מערכות יחסים עכורות, הפרעת קשב וריכוז, הפרעת התנהגות ועוד. העבודה הטיפולית נעשית בהרכבים משפחתיים שונים בהתאם לצורך של המשפחה- הורים/ הורה לבד, מספר חברי משפחה, או בדיאדה- הורה וילד.
במסגרת עבודתי אני מנחה קבוצות הורים למתבגרים. הקבוצות הנן קבוצות אינטימיות המונות עד 10 משתתפים. במפגשים הקבוצתיים אנו עוסקים בנושאים כגון: סמכות הורית, העברה בין דורית- מירושה לבחירה, תקשורת ועוד. במהלך המפגשים ניתנת להורים הזדמנות לשתף את הקבוצה בקונפליקטים מחיי היום יום ולשמוע את התייחסותם של חבריהם לקבוצה ושל המנחה. שיתוף זה מסייע בהרחבת ההתבוננות על מצבים אלו, הבנה לעומק של התהליכים האישיים והמשפחתיים והרחבת רפרטואר התגובות ההוריות.בנוסף, אני מטפלת בקליניקה פרטית בתל אביב, טיפול פרטני למתבגרים ומבוגרים, טיפול זוגי ומשפחתי והדרכת הורים. אני מאמינה כי ידע מקצועי נרחב וקשר חם ומכבד הנם הבסיס לצמיחה ולשינוי. אני מטפלת לאור גישות ותיאוריות שונות, בדגש על הגישה הדינאמית ועל ההתבוננות הבינדורית ומשלבת בטיפול עבודה עם קלפים טיפוליים, יצירה ומשחק.

 

 


האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה 

 

 

 

מה באגודה?

  • מה חדש