האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים מלצר אריאלה

מלצר אריאלה

מלצר אריאלה


תחום התמחות: עבודה סוציאלית קלינית
כתובת: רחובות
טלפון: 08-9415526
נייד: 052-2894989
דואר אלקטרוני: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט: http://www.reut4u.co.il
 מומחיות מקצועית :

מנהלת מכון רעות ברחובות, עובדת סוציאלית קלינית(m.s.w ), תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן. מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטעם האגודה הישראלית לטיפול בחיי נישואין ובמשפחה. פסיכותרפיסטית ומגשרת. מומחית בטיפול זוגי עפ"י גישת האימגו, שפותחה ע"י ד"ר הנדריקס.
34 שנות ניסיון בטיפול זוגי, משפחתי ואישי, הן במסגרת ציבורית והן בפרקטיקה פרטית. כיום, מנהלת מכון רעות לטיפול ויעוץ זוגי, משפחתי ואישי. בעבר, 12 שנים כמטפלת בתחנה לייעוץ נישואין ובחיי משפחה ו- 10 שנים כמנהלת ומדריכה במרכז למניעה וטיפול באלימות במשפחה בלוד.
לעיתים, בכל שלב בחיים, אנו עומדים בפני מצבים או אירועים אשר גורמים לנו קושי רב או חוסר סיפוק. מצבים אלו יכולים להיות בכל תחומי מעגל חיינו, הן מבחינה אישית והן ביחסינו עם אחרים, בני זוג, ילדים, הורים, חברים, בחברה, בעבודה ועוד. מצבים אלו עלולים לפגוע בתפקוד היומיומי וליצור תחושות של חוסר בטחון, מתח ולחץ, כעס, תסכול, בדידות, דיכאון, חוסר ערך ועוד, אשר פוגעים במצב הרוח, בחיוניות, באנרגית החיים ובמימוש הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחד.
כל משבר הינו הזדמנות לגדילה ופתח לשינוי ולהתפתחות בחיים.
מכון רעות הינו מכון לייעוץ וטיפול זוגי, משפחתי, אישי והנחיית סדנאות. כמו כן, מכון רעות מעניק שרותי גישור לגירושין בהסכמה ובסכסוכי משפחה. בנוסף, ניתנים במכון הדרכה, ייעוץ וסדנאות לארגונים ולציבור הרחב.

תחומי הטיפול במכון רעות –


סדנא לשליטה בכעסים ולתקשורת יעילה 


הזדמנות בלתי חוזרת! פותחים את סדנת היובל,  ה50!!! לשליטה וניהול כעסים ב-15 במרץ 2018 ולכבוד חגיגות סדנת היובל הנחות והטבות חד פעמיות. הסדנא תתקיים בימי חמישי בערב, 12 מפגשים, בין השעות 18:30 עד 20:45, למעט המפגשים הראשון והאחרון שהם ארוכים יותר. סה"כ 28 וחצי שעות! ההרשמה נפתחה
מספר המקומות מוגבל. מהרו לשריין מקום בסדנא.פרטים בלחיצה על הקישור כאן ובטלפונים  08-9470691 ו 052-2894989

הסדנא בהנחיית שני מנחים מומחים ומנוסים ביותר. 12 משתתפים מקסימום בסדנא, גם גברים וגם נשים, מגיל 20 ומעלה.
הסדנא מתקיימת במכון רעות רח' יעבץ 15 רחובות קומה שנייה.
הסדנה עולה, במקום 3,172ש"ח, הנחה מיוחדת בסך 380ש"ח, סה"כ 2,792 ש"ח ב 4 תשלומים.

 

רציונל-
מי מאיתנו לא נתקל מידי פעם בחיי היומיום במצבים שמעוררים בנו כעס על בן/ בת זוגו/תו, ילדיו, הוריו, עמיתיו או הבוס ואפילו על מי שתפס לו את התור בקולנוע או עקף אותו בצורה מסוכנת בכביש?
כעס הינו רגש אנושי, טבעי ולגיטימי ככל הרגשות האחרים ואי אפשר להתכחש לו.
בדרך כלל הכעס מסווה רגש אחר שמזין אותו כמו קנאה, בושה, עלבון, דחייה, השפלה, נחיתות וכדומה.
אנשים שונים מתמודדים בצורה שונה עם תחושות הכעס.
הכעס יכול לבוא לידי ביטוי בגילויי תוקפנות שונים, עוינות ואיבה, הטחת עלבונות, השפלת הזולת, מריבות וויכוחים סוערים וקולניים עד לכדי אלימות פיזית. תגובה זו, למרות שהיא מהווה פורקן ושחרור זמניים של רגשות קשים, גורמים בדרך כלל, מאוחר יותר לרגשות אשם ותסכול על ההתפרצות הבלתי נשלטת ובנוסף, אף גורמת לפגיעה באנשים, לפעמים אפילו הקרובים אלינו.
לעיתים, הכעס יכול להיות אילם, במיוחד אצל אלו אשר אינם מעזים לכעוס. במקרים אלו, הכעס הינו הרסני לא פחות מן הכעס אשר בא לידי ביטוי בהתפרצות. אנשים אלו מגיבים לאירוע מכעיס בצורה פסיבית, מתעלמים, שותקים ועוברים לסדר היום. זה לא אומר שהם אינם מרגישים כעס ותסכול, אבל הם בוחרים להימנע מעימות ולא לבטא את רגשותיהם.
במקום זאת, הם ינסו לרצות את האחרים "ולהיות בסדר", תוך שהם מדכאים את רגשותיהם, צורכיהם, ורצונותיהם ובכך מאפשרים לאחרים לנהל את חייהם. התנהגות זו גורמת להם לפגיעה בדימוי העצמי, לרגשות חוסר אונים ולבדידות. "כליאת" הרגשות, מתוך פחד לבטא אותם, עלולה לגרום להרגשת מצוקה, מועקה ודיכאון ולגרור אפילו בעיות גופנית.
לאור זאת, ניתן להבין כי על האדם ללמוד לבטא את כעסיו בצורה יעילה ובלתי הרסנית ולכן, אין סיבה לחשוש מכעס. חשוב להכיר בכעס כרגש אנושי וטבעי, כי למרות שלא כולם מבטאים אותו, כולם מרגישים אותו.
הבעת כעס מאפשרת לאדם לחוות את עצמו כאדם שלם ולכן, היא דבר יעיל, כל זמן שהיא נעשית בצורה אסרטיבית. סדנא זו באה לסייע לאנשים לבטא את עצמם וכעסיהם בצורה יעילה ועל ידי כך לאפשר להם לבטא את אנרגיית החיים והחיות שלהם בצורה שלמה, דבר שיסייע להם לבנות יחסים מספקים ובטוחים יותר עם זולתם.
הסדנא תכלול זיהוי המקורות ודפוסי הכעס, חיבור לחלקים החשיבתיים והרגשיים הפנימיים, לערכים, למיתוסים, לאמונות ולעמדות הפנימיות הגורמות להתנהגותם ולימוד דרכים וטכניקות יעילות יותר לביטוי ושליטה בכעסים, כגון, הרפיה, דמיון מודרך, טכניקת פסק זמן, חשיבה חיובית ועוד.
כמו כן, בסדנא ילמדו מיומנויות תקשורת אסרטיבית, ניהול משא ומתן ודרכים לפתרון בעיות וקונפליקטים.

דרכי הפעולה- הסדנא תונחה ע" שני מנחים מומחים – שלומי כהן ואריאלה מלצר.
הסדנא מתנהלת על ידי מתן הסברים תיאורטיים, הפעלות חווייתיות, משחק תפקידים, דמיון מודרך, משוב הדדי, דיון משותף ועוד.

לפרטים נוספים על הסדנא ולדרכי ההרשמה יש ללחוץ על הקישור הבא
http://maconreut.ravpage.co.il/angermanagementworkshop

-לקבלת סדרת הטיפים המצליחה במתנה- "כל הסודות לשליטה וניהול יעיל של כעסים" , יש ללחוץ על הקישור, למלא את פרטיכם וכבר עכשיו תתחילו לנהל את חייכם ברוגע ובאסרטיביות.

-ואם גם אתם רוצים להחזיר את האהבה לזוגיות שלכם, קבלו במתנה את סדרת הטיפים
 "לחידוש האהבה בזוגיותאתר | פייסבוקיוטיוב | בלוג  
 ,לחצו על הקישור, מלאו את פרטיכם ותקבלו מיידית את הטיפ הראשון.הסדנא מיועדת לאנשים שנדלקים מהר ומתחממים בקלות, מתפרצים, צועקים ויש להם "פתיל קצר", מצד אחד, ולאלו שמתקשים לבטא את כעסיהם, כולאים את רצונותיהם וצרכיהם בתוכם, מרצים את האחרים ושותקים, מצד שני.


הזדמנות בלתי חוזרת! פותחים את סדנת היובל, ה50!!! לשליטה וניהול כעסים ב-15 במרץ 2018 ולכבוד חגיגות סדנת היובל הנחות והטבות חד פעמיות. הסדנא תתקיים בימי חמישי בערב, 12 מפגשים, בין השעות 18:30 עד 20:45, למעט המפגשים הראשון והאחרון שהם ארוכים יותר. סה"כ 28 וחצי שעות! ההרשמה נפתחה

מספר המקומות מוגבל. מהרו לשריין מקום בסדנא.פרטים בלחיצה על הקישור כאן ובטלפונים 08-9470691 ו 052-2894989
הסדנא בהנחיית שני מנחים מומחים ומנוסים ביותר. 12 משתתפים מקסימום בסדנא, גם גברים וגם נשים, מגיל 20 ומעלה.
הסדנא מתקיימת במכון רעות רח' יעבץ 15 רחובות קומה שנייה.
הסדנה עולה, במקום 3,172ש"ח, הנחה מיוחדת בסך 380ש"ח, סה"כ 2,792 ש"ח ב 4 תשלומים.

 

 אתר | פייסבוקיוטיוב | בלוג  

רח' יעבץ 15 רחובות.


עלות- 3,172 ₪ ב-4 תשלומים כולל מע"מ.

לפרטים והרשמה יש לפנות לאריאלה מלצר בטל'. 052-2894989
האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה 
 

 

 

מה באגודה?

  • מה חדש